Лазери для видалення тату

 Q-Plus C – MT

Q-Plus C – MT

Лазерні установки Q-Plus C – MT – лінійка твердотільних лазерних платформ із модцлятором добротності..

0грн Без ПДВ: 0грн

Discovery PICO Series

Discovery PICO Series

Лазерна платформа Discovery PICO Series – модельний ряд Nd:YAG та Ruby пікосекундних лазерів із моду..

0грн Без ПДВ: 0грн

Q-Plus Series

Q-Plus Series

Лазерна платформа Q-Plus Series – модельний ряд Nd:YAG, Alex, Ruby твердотільних лазерів із модулято..

0грн Без ПДВ: 0грн

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)
Лазери для видалення тату

Видалення татуювань лазером Quanta System (Італія).

Компанія Quanta System пропонує широкий ряд систем для видалення тату та перманентного макіяжу на основі неодимового, олександритового та рубінового лазерів.

Ці лазери для естетичної медицини призначені для видалення перманентного макіяжу, татуювань різних кольорів, видалення косметологічних недоліків, в основі яких лежить надмірна пігментація, лікування грибкових захворювань нігтів та шкіри, проведення процедур покращення текстури шкіри та омолодження.

У лінійці косметологічних лазерів представлені: неодимовий лазер із модулятором добротності, олександритовий Q-switch лазер, пікосекундний лазер та багато іншого. Всі лазери виготовлені в Європі та належать до елітного сегменту.

Використання декількох хвиль лазера на одній платформі Quanta System дозволяє працювати з усіма кольорами татуювань.

  • Неодимовий лазер для видалення тату з довжиною хвилі 532 нм на платформі Discovery PICO. Використовується для руйнування пігменту барвника «важких кольорів» - червоного, жовтого, пурпурного і помаранчевого.
  • Неодимовий лазер (594 нм) для видалення пігментних плям та татуювань чорного, синього та коричневих кольорів.
  • Рубіновий лазер з довжиною хвилі 694 нм на платформі Discovery PICO – гарантія м'якого видалення тату зеленого, фіолетового та синього кольорів, а також поверхневих пігментних плям.
  • Олександритовий лазер із довжиною хвилі 735 нм на платформі Q-Plus Series. Показує чудові результати у видаленні татуювань темного кольору.

Ефективність та безпека впливу, короткий курс впливу, відсутність реабілітаційного періоду забезпечується широким спектром режимів впливу. Компанія Quanta System одна з перших у Європі розпочала випуск неодимового лазера для видалення тату, який працює в пікосекундному режимі!

Імпульс великої потужності подається на барвник на супер короткий час -  частку секунди. Це призводить до дроблення та руйнування пігменту, при цьому навколишні тканини залишаються непошкодженими. Чим коротший імпульс, тим менше шансів прояву побічних процесів у вигляді синців, опіків, судинних косметологічних недоліків.

Лінійний ряд лазерів для видалення тату має систему з режимом добротності (неодимовий Q-switch лазер) -  класичний інструмент лікаря косметолога в цьому напрямку естетичної медицини. Лазерний імпульс у наносекундному режимі із модулятором добротності руйнує пігмент на великих площах вже на перших сеансах.

Інновацією в галузі лазерів для косметології та естетичної медицини від Quanta System є можливість одночасної обробки двома світловими хвилями: технологія MT Option. Такий підхід дозволяє збільшити ефективність впливу, зменшує час обробки та зводить рівень негативних дій до нуля. При обробці двома променями час видалення кольорового татуювання можна скоротити вдвічі!

Лазерні системи Quanta System належать до елітного сегменту обладнання для естетичної медицини, тому виробник створив багатофункціональний апарат, який охоплює весь найбільш затребуваний спектр послуг у косметології. Використання додаткових насадок дозволяє проводити процедури омолодження та шліфування випромінюванням ербієвого лазера, а також всі процедури на основі технології IPL.

Неодимовий лазер Quanta System має безліч конфігурацій. Це дає можливість підібрати та купити лазер для видалення тату, враховуючи профіль косметологічної клініки та планованого потоку пацієнтів. Так, лазерна система Q-Plus Series пропонується у шести конфігураціях! І це без урахування підключення спеціалізованих насадок.

Видалення тату лазером – це сучасна косметологічна процедура, яка дозволяє розпочати життя «з чистого листа». Але безпека та ефективність впливу гарантуються лише якісним обладнанням та клінічно перевіреними режимами впливу. Лазери для видалення тату Quanta System надають повну безпеку, яку вже оцінили споживачі Європи та США.

Придбати неодимовий лазер для видалення татуювань можливо, звернувшись до офіційного представника в Україні, компанії Beautix. Мережа наших регіональних представництв та сервісних центрів охоплює всю Україну.  Це майже всі обласні центри нашої країни: Житомир, Київ, Львів, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Кропивницький, Хмельницький, Рівне, Черкаси, Полтава, Ужгород, Чернівці, Запоріжжя, Суми, Івано-Франківськ, Чернігів.

 Лазери Quanta System – краще для найкращих.