Q-Plus C – MT

Лазерні установки Q-Plus C – MT – лінійка твердотільних лазерних платформ із модцлятором добротності на основі Nd:YAG, Ruby лазерів

Q-Plus C – MT – інновації в видаленні татуювань. 


Лазерні платформи Q-Plus C - MT - інноваційна розробка, яка дозволила поєднати всі переваги Q-switch лазерів з ефективністю впливу двома хвилями за один прохід. 

Технологія MT Option дає лікарю- косметологу можливість обробляти та видаляти кілька кольорів за один прохід без негативних дій та реабілітаційного періоду. При цьому час однієї процедури скорочується вдвічі!

Така комбінація технологій робить лазери італійської компанії Quanta System ексклюзивними системами в лікуванні пігментних плям, видаленні складних татуювань, проведенні процедур з покращення текстури шкіри та омолодження. 

Q-Plus C - MT - реальний протокол True R0.

Традиційний протокол R0 включає два проходи лазера на одній області татуювання. Пауза між проходами становить 20 хв. Цей час необхідний для зникнення «побіління» шкіри (супроводжуючий ефект при лазерному впливі).

Єдиний спосіб скорочення періоду простою - це нанесення на шкіру дорогого лікарського препарату (перфтородекалін (ВФП)) для автоматичного розчинення мікробульбашок, що утворилися.

Протокол True R0 з технологією МТ  вирішує цю проблему, тому що дозволяє одночасно використовувати дві хвилі, Лікарю-косметологу непотрібно більше робити паузи: кольорове татуювання видаляється за один прохід!

Q-Plus C – MT. Синергія двох хвиль у видаленні епідермальних пігментів.

Лазерне випромінювання довжиною хвилі 532 нм вважається найефективнішим при видаленні епідермальної пігментації. Енергія цієї хвилі найбільше поглинається меланіном і гемоглобіном, тому не рекомендується для використання на темних типах шкіри.

Лазери з довжиною хвилі 694 і 755 нм також використовують для видалення пігментних плям. Але їх випромінювання менше абсорбується гемоглобіном та меланіном, ніж 532 нм, що потребує більш тривалого та потужного впливу на шкіру. Це збільшує ризик небажаних ефектів – опіків та гіперпігментації. 


Одночасне використання двох хвиль 532 і 694 нм знижує ризики та збільшує дієвість впливу. В даному випадку використовується хвиля 532 нм у режимі Sub-Purpura із мінімальною потужністю. Додавання енергії світлової хвилі 694 нм підвищує ефективність, зберігаючи безпеку дії.

Q-Plus C – MT. Синергія двох хвиль у видаленні дермальних пігментів.

Довжина хвилі 1064 нм вважається однією з найбезпечніших у видаленні дермальної пігментації через низьке поглинання меланіном та глибоке проникнення. Лазери 694 і 755 нм також придатні для цієї процедури, однак через високе поглинання світлової енергії меланіном існує великий ризик побічних ефектів.

Для підвищення результативності процедури, до імпульсів 1064 нм додаються імпульси 694 нм в безпечному діапазоні. Це допомагає у видаленні глибоких меланом при мінімальному запаленні навколишніх тканин.

Лазери Q-Plus C – MT – новий стандарт у видаленні татуювань.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший