Discovery PICO Series

Лазерна платформа Discovery PICO Series – модельний ряд Nd:YAG та Ruby пікосекундних лазерів із модулятором добротності та хвилями 532/694/1064 нм, які призначені для видалення татуювань та доброякісних пігментних плям, проведення процедур омолодження, лікування акне та грибків.

Лазерна система пропонується у трьох конфігураціях:

  • Discovery PICO (Fd Nd:YAG та Nd:YAG з хвилями 532 і 1064 нм), 
  • Discovery PICO Plus (Fd Nd:YAG, Nd:YAG, Ruby з хвилями 532, 694 та 1064 нм), 
  • Discovery PICO Derm (Fd Nd:YAG та Nd:YAG з хвилями 532 та 1064 нм без режиму модулятора добротності та порту Twain). 


Лазери Discovery PICO належать до другого покоління пікосекундних лазерів на основі неодиму. Генерація потужного світлового імпульсу в пікосекундному діапазоні дозволяє досягати чистого фото-акустичного ефекту, відновлюючи природний колір шкіри без ушкодження навколишніх тканин та без подальшого реабілітаційного періоду.

Досконалість та інноваційність апарату від Quanta System (Італія) було відзначено експертами індустрії краси, а саме: у 2017 році лазер Discovery PICO здобув високу міжнародну нагороду від The Aesthetic Industry Awards. 


Discovery PICO. Три хвилі для всіх кольорів.

Три лазери на одній платформі дозволяють видаляти татуювання всіх кольорів! Неодимовий лазер із довжиною хвилі 532 нм розрахований на видалення червоного, помаранчевого, жовтого та пурпурного колірних пігментів – відтінків, які максимально наближені до природного кольору шкіри.

Крім того, високе поглинання енергії хвилі 532 нм дає можливість швидко та ефективно видаляти епідермальні пігментні плями.

Випромінювання неодимового лазера 594 нм вважається класичним інструментом у видаленні татуювань чорних кольорів. При цьому глибоке проникнення та високе поглинання водою дають можливість стимулювати процеси неоколагеназа та проводити процедури омолодження.

Рубіновий лазер із хвилею 694 нм призначений для видалення татуювань зеленого, синього та фіолетового спектрів.

Discovery PICO. Відкрийте весь діапазон імпульсів PICO. 

Широкий діапазон режимів випромінювання дозволяє підібрати протокол лікування з потужним фотоакустичним ефектом, без побічних ефектів при всіх процедурах.

Завдяки коротким імпульсам та високій піковій потужності випромінювання в пікосекундному режимі PICOSECOND руйнуються мікроскопічні частинки у найглибших шарах шкіри без пошкодження навколишніх тканин.

Використання режиму модулятора добротності (Q-SWITCHED) розраховане на обробку великих площ зі значною кількістю пігменту. Мікросекундний режим (PHOTO-THERMAL) призначений для розігріву шкіри та підшкірних структур при процедурах омолодження та лікування шрамів.

Фракційний наконечник Discovery PICO.

Фракційний наконечник гарантує швидке усунення косметологічних недоліків з підвищеною безпекою для пацієнта та без періоду реабілітації. Перевага фракційної технології полягає у впливі енергії лазера на різну глибину, так званий LION ефект, пробої, що викликані лазерним променем. 

Унікальна технологія генерує багаторівневий ефект впливу на шкіру, створюючи умови для стимуляції процесів омолодження верхніх шарів шкіри у комбінації з усуненням косметологічних недоліків «холодною» абляцією. Багаторазова обробка у фракційному режимі стимулює всі шари шкіри.

 Discovery PICO. Видалення тату і не тільки. 

Лазерну платформу Discovery PICO оснащено портом Twain. Це дає можливість підключати насадку Twain 2940 із випромінюванням ербієвого лазера та IPL насадку з 6-ма режимами.

Це дозволяє створювати багатоцільову універсальну платформу для усунення всіх косметологічних недоліків за допомогою лазерного випромінювання.

Discovery PICO – нове слово у видаленні татуювань та пігментних плям.Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший