Medispec, аппарат ударно-волновой терапии

  • Medispec, аппарат ударно-волновой терапии

Апарат ударно-хвильової терапії Vascular для неінвазивного лікування хронічних ран м'яких тканин.

Vascular - нові технології в лікуванні складних хронічних ран

Хронічні рани м'яких тканин становлять велику проблему для сучасної охорони здоров'я. Крім того, часті рецидиви, серйозні ускладнення, тривалий курс лікування ведуть до зниження якості життя пацієнта, фізичним і психологічним стражданням.

Лікування опікових ран, виразок нижніх кінцівок, діабетичних стоп є складним завданням. Головними труднощами в лікувальному процесі — відновлення артеріального і венозного кровотоку в зоні ураження. Однією з найбільш перспективних технологій в цій галузі є лікування акустичною хвилею низької потужності або ударно-хвильова терапія.

Під впливом ударної хвилі в тканинах різко збільшується рівень окису азоту, складних хімічних сполук, які знижують рівень запальних реакцій, посилюють виведення продуктів розпаду, стимулюють процеси неоваскуляризації й реепіталізаціі. Енергія хвилі запускає складні біохімічні процеси регенерації та відновлення судинної мережі при цьому тканини в зоні впливу залишаються неушкодженими.

Vascular - все найкраще від Medispec

В апараті Vascular використовуються кращі напрацювання компанії Medispec в області поздовжньої ударної хвилі. Для стимуляції загоєння хронічних ран створений спеціальний аплікатор з укороченою мембранної. Щільність енергетичного потоку складає 0.09 млДж на квадратний міліметр — оптимальна сила впливу для запуску процесів ангіогенезу при збереженні цілісності біологічної тканини.

Широка фокальна зона дозволяє досягти більшого ефекту за короткий час на більшій глибині, ніж УХТ терапія на апаратах інших виробників. Велика зона охоплення при стабільній щільності енергії дають можливість досягти результатів, які можна порівняти з подвійною обробкою поздовжньої та радыальними хвилями.

Портативні розміри Vascular зробили доступною ударно-хвильову терапію дома у ліжку пацієнта. Більшість хворих з негойними ранами належать до групи маломобільних і нетранспортабельних пацієнтів. Тепер проблема вирішена! За допомогою Vascular, лікар проводить повноцінний курс лікування на виїзді.

Vascular - комфортне лікування для лікаря і пацієнта

Сеанс ударно-хвильової терапії триває в середньому 15 -20 хвилин. На область впливу завдають гель, які спрощує проходження ударної хвилі. Лікар підбирає необхідний режим впливу з урахуванням діагнозу та регіону поразки на панелі приладу.

Аплікатор прикладає до шкіри й лікування почалося. Протягом сеансу лікар переміщує аплікатор по всій ураженій зоні. У перші сеанси пацієнт може відчувати легке поколювання і незначний біль. Потім лікування проходить без будь-яких неприємних відчуттів. На шкірних покривах, в місці впливу, спостерігається легке почервоніння, яке швидко проходить.

Особливістю апарату Vascular є те, що процедура ударно-хвильової терапії може проводиться в амбулаторному режимі та на виїзді. Портативна настільна модель апарату дозволяє проводити лікування безпосередньо біля ліжка хворого з такою ж ефективністю, як і стаціонарні моделі УХТ апаратів.

Область використання:

  • Трофічні виразки
  • Діабетичні виразки стопи й невропатії
  • Опікові рани на стадії загоєння
  • Захворювання периферичних судин
  • Синдром діабетичної стопи
  • Мікро- та макроангіопатії нижніх кінцівок
  • Полінейропатії нижніх кінцівок
  • Пролежні

Ударно-хвильові методи Medispec – успішний нехірургічний метод лікування опіків, незагойних ранових поверхонь, пролежнів та трофічних виразок.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший