РР-1

  • РР-1

Компресійна система РР-1  для активізації циркуляції лімфи методом пневматичної пресотерапії.

Пресотерапія або лімфатичний дренаж – сучасний апаратний фізіотерапевтичний метод лікування, який базується на компесійному поперемінному масажі окремих анатомічних ділянок спеціальними аплікаторами.

Механічний вплив прискорює процеси відтоку лімфи, метаболічні та регенераційні процеси, стимулює м’язи, покращує венозний кровообіг.

Медичними показаннями для застосування пресотерапії являються хронічні, післяопераційні та посттравматичні набряки, перевтома м’язів, профілактика варикозної хвороби, тяжкість в ногах.

В естетичні медицині та косметології ця методика використовується при лікуванні целюліту, для покращення стану і підтяжки шкіри, позбавлення від локальних жирових відкладень.

Апарат РР-1  відноситься до професійних систем пресотерапії. Всі параметри процедури візуалізуються на сенсорному рідкокристалічному екрані з діагоналлю 7 дюймів.

Апарат містить до 10 запрограмованих терапевтичних протоколів та велику кількість методів та послідовностей тиску. Оновлення програмного забезпечення проводиться через USB-порт.    

В комплект входить аплікатор для рук на 4 сектори, аплікатор-корсет на 5 секторів, аплікатор для обох ніг на 8 секторів. Вони підходять до всіх типів статури завдяки універсальному розміру і системи зручних застібок.

Аплікатори мають зручний, ергономічний дизайн, легко приєднуються до модуля керування. Після приєднання аплікатора, система автоматично розпізнає тип аплікатора, що значно спрощує роботу лікаря.

Технічні характеристики

  • Максимальний вихідний тиск: 250 мм рт. ст.
  • Діапазон тиску: від 10 до 99 мм рт. ст.
  • Сектори виводу: 8
  • Режим роботи: час або цикли
  • Розміри: 170 x 315 x 390 мм
  • Вага: 6 кг

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший