Youlaser MT

Лазерна система Youlaser MT – комбінація СО2 аблятивного та GaAs неаблятивного лазерів 10600 та 1540 нм з можливістю послідовного або одночасного використання двох хвиль (Mixed Technology). Одночасне використання двох хвиль збільшує переваги кожного випромінювання, мінімізуючи побічні ефекти та скорочуючи тривалість сеансу. 


Клінічні дослідження показують, що використання змішаної (гібридної) технології демонструє відмінні результати з омолодження в'янучої шкіри зі зморшками та видалення пігментації, а також у лікуванні атрофічних змін у слизовій оболонці (лазерна гінекологія).

Фракційний абляційний лазер VS неабляційний лазер? Проблему вирішено!

Фахівці з естетичної медицини та лікарі-косметологи знають про переваги та недоліки цих двох типів лазерів для омолодження. Абляційні лазери показують швидші результати, але ці лазери не можна використовувати для всіх груп пацієнтів через тривалий період реабілітації та великий ризик порушення пігментації.

Процедури на неабляційному лазері мають більш щадний характер для всіх типів шкіри, але для досягнення бажаного результату необхідні повторні курси лікування. Тепер немає проблеми вибору між фракційними абляційними та неабляційними лазерами! Тепер є Youlaser MT!

Лазерна система Youlaser MT – це перший та єдиний лазер, який руйнує обмеження в омолодженні завдяки об'єднаному впливу абляційного вуглекислого (карбонового) та неабляційного галій-арсенідового лазерів. Інноваційний гібридний режим дозволяє підібрати схему лікування під кожного пацієнта. 

Youlaser MT. Омолодження і не тільки…

Для досягнення оптимального результату при процедурах омолодження лазер Youlaser MT дозволяє обробляти шкіру або однією з двох хвиль або одним із трьох гібридних режимів. Прилад можна використовувати для малоінвазивних операцій. Швидкий та чистий розріз без кровотечі забезпечує можливість працювати на частоті 2000 Гц у мікросекундному імпульсному режимі. При необхідност,і апарат може комплектуватись різними хірургічними насадками.

MT - Mixed Technology. Дієвий механізм впливу та ефективний результат.

Режими впливу на Youlaser MT дають можливість подавати лазерний промінь довжиною 1540 і 10600 нм в одній мікроточці послідовно або одночасно. Це дозволяє досягати балансу по глибині абляції та коагуляції для безпечного та ефективного впливу.

Також у цій лазерній системі доступна функція OptiSim, яка забезпечує моделювання до початку процедури результатів абляції та коагуляції на запланованій ділянці, що робить процедуру більш передбачуваною та без побічних ефектів. Дієвість процедур Youlaser MT підтверджується гістологічними результатами. При дослідженні зразків режим фракційної абляції з мікроточками коагуляції за змішаною технологією показує повне відновлення шкіри через три дні!Гібридний або змішаний режим впливу показує відчутний результат при лікуванні рубців акне та зморшок вже після першого сеансу, створюючи абляційний ефект без реабілітаційного періоду.

Ефективність хірургічного втручання на шкірі також зростає завдяки більш точній та швидкій абляції та коагуляції.

Насадка Shelase – нове слово у лазерній гінекології.

Атрофія слизової оболонки піхви – це зменшення товщини природного колагену, зміна форми та структури слизової оболонки піхви, які виникають в результаті вікових змін, а також після пологів. Така трансформація веде до погіршення якості сексуального життя, виникнення сечостатевого синдрому менопаузи та синдрому нетримання сечі.

Насадка Shelase та змішана технологія лазерів GaAs 1540 нм та CO2 10600 нм обробляє слизову оболонку, одночасно викликаючи  неабляційний та абляційний ефекти. Лазерне випромінювання стимулює скорочення слизової оболонки та утворення нового колагену, відновлюючи нормальну еластичність піхви.На відміну від інших подібних процедур, при лікуванні Shelase відбувається мінімальна контрольована абляція, при цьому хвиля неабляційного лазера проникає вглиб тканини, посилюючи терапевтичний ефект. Завдяки змішаній технології, точкові кровотечі практично відсутні і немає потреби у реабілітації.

Youlaser MT – новий стандарт у технології лазерного омолодження.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: естетична медицина, лазерна гінекологія, інтимне омолодження, аблятивне омолодження