Duetto MT

Лазер Duetto MT (Mixed Technology) – модельний ряд установок останнього покоління на основі Alexandrite (755 нм) та Nd:YAG (1064 нм)  для естетичної медицини, призначений для видалення небажаного волосся, лікування поверхневої судинної патології та проведення процедур омолодження.


Лазер належить до другого покоління приладів із технологією Mixed Technology, а саме: можливістю одночасного використання світлової хвилі різного діапазону. Такий підхід покращує якість та швидкість обробки за рахунок синергії впливу двох хвиль.

Mixed Technology – синергія двох хвиль.

Технологія змішаного випромінювання Mixed Technology дозволяє продити процедури видалення небажаного волосся та судинної патології на всіх фототипах шкіри, незалежно від пори року.

Фахівець з естетичної медицини вибирає схему лікування з урахуванням особливостей шкіри пацієнта, варіюючи між поперемінним й одночасним впливами та потужністю випромінювання.

Гістологічні дослідження показали ефективність та безпеку такого підход: волосяний фолікул повністю руйнується, при цьому навколишні тканини залишаються не пошкодженими.

При лікуванні косметологічних недоліків судинного генезу вплив покращується за рахунок зміни структури гемоглобіну і підвищення рівня поглинання енергії неодимового лазера.

Duetto MT – досконалість епіляції.

Лазерна система Duetto MT максимально адаптована для проведення процедур видалення небажаного волосся та пігментних плям.

Ефективне охолодження здійснюється вбудованим контактним охолоджувачем, який може працювати як із, так і без сапфірового скла при запрограмованих параметрах процедури. Опційно, наконечник Skin Cryo призначений для роботи із зовнішнім охолоджуючим блоком.

Комфорт при проведенні процедур та відсутність побічних ефектів гарантовано!

Duetto МТ. Епіляція і не тільки.

Лазерна платформа Duetto МТ оснащена портом Twain, що забезпечує можливість підключення насадки Twain 2940 з випромінюванням ербієвого лазера та IPL-насадки з 6-ма режимами.

Це дозволяє створювати багатоцільову універсальну платформу для усунення всіх косметологічних недоліків за допомогою лазерного випромінювання.

Лазери Duetto MT – гармонійний дует світлових хвиль.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший