Діодний лазер 585

Діодний лазер 585 від Quanta System (Італія) – настільна лазерна система з випромінюванням хвилі 585 нм для лікування широкого спектру судинних недоліків шкіри.

Лазерна хвиля довжиною 585 нм вважається найбільш оптимальним випромінюванням у лікуванні та усуненні косметологічних судинних недоліків шкіри. Широкому використанню даної методики заважала технічна недосконалість лазерних систем, яка призводила до небажаних ефектів у вигляді порфірій, а також значних експлуатаційних витрат.


Лазерна система Quanta System 585 є вершиною сучасних технологій з безпеки та ефективності. Це дозволяє проводити процедури видалення поверхневих судинних недоліків без будь-яких побічних ефектів у таких «чутливих» областях як зона декольте, обличчя та шия.

Діодний лазер 585.

  • Варикозне розширення дрібних вен
  • Гемангіома
  • Червоні вугри/пойкілодермія
  • Лентіго
  • Мелазма
  • Павукоподібний невус
  • Себорейний кератоз
  • Телеангіектазія.

 

Лазер 585 нм. Переваги.

ПЕРШИЙ ТВЕРДІЛЬНИЙ ЛАЗЕР 585 нм. Найкращий пристрій для лікування доброякісних дерматологічних судинних та пігментованих недоліків при нульових витратах на обслуговуванні.КОМПАКТНИЙ й ПОРТАТИВНИЙ. Ефективне вирішення проблеми нестачі місця.ПОТУЖНИЙ СКАНЕР. Оснащений перехідником для системи повітряного охолодження за для підвищення комфорту пацієнта.


МАКСИМАЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ. Точні та швидкі протоколи лікування з автоматичним та спеціальними режимами с

У лазерних системах з довжиною хвилі 585 подібні ефекти відсутні - рівень поглинання енергії меланіном та глибина проникнення менша вдвічі! Це дає можливість проводити вплив з покращеною вибірковістю, підвищує переносимість лікування на всіх фототипах шкіри та доставляти енергію до цільової хромоформ.

Лазер 585нм. Велика та мала робочі зони.

Лазерна система комплектується широким діапазоном насадок, які дають змогу ефективно працювати як із невеликими косметологічними недоліками, так й обробляти великі поверхні з судинними вадами типу розацеа або дифузною телеангіектазією.

Розміри стандартної лікувальної плями становлять 0.5, 1, 1.5 та 3 міліметри. При оснащенні лазера спеціальною насадкою OptiScan площа обробки становить 1.8х1.8 мм при розмірі лікувальної плями в 1мм. Насадка OptiScan дозволяє здійснювати повний контроль над зоною обробки завдяки сканувальному модулю та повітряному охолодженню.

Довжина хвилі 585 нм від Quanta System – золотий стандарт у лікуванні судинної патології. 


Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший