bquad Imperium

bquad Imperium – апарат радіочастотного ліфтингу із двома маніпулами для проведення процедур омолодження та усунення косметологічних недоліків на обличчі та тілі.

Процедури термоліфтингу можна проводити як окремим курсом, так і в комплексі з іншими косметологічними процедурами: ультрафонофорез, масаж, неінвазивна оксигенація та іншими. 


RF енергія активізує природні ресурси організму, розігріваючи тканини та стимулюючи процеси неоколагенезу.

Радіочастотний ліфтинг bquad Imperium – нове покоління технологій апаратної косметології.

  • Потужність радіочастотного випромінювання до 200 Вт. Максимальна потужність для безпечного та ефективного впливу на поверхневі та глибокі шари.
  • Простота у роботі. Апарат RF-ліфтінгу оснащений 10-дюймовим сенсорним екраном нового покоління зі зрозумілою й простою панеллю управління.
  • Запрограмовані терапевтичні протоколи впливу. Клінічно перевірені протоколи впливу запрограмовані у внутрішній пам'яті, що дозволяє працювати як досвідченим лікарям-косметологам, так і спеціалістам-початківцям.
  • Дві маніпули. Апарат bquad Imperium комплектується двома маніпулами різного діаметру для термообробки обличчя та тіла.
  • Напівсферичні електроди. На робочому майданчику маніпули розташовано 4 напівсферичні електроди. Це дає можливість досягати максимальної концентрації енергії для отримання ефекту RF-ліфтингу та RF-ліпосакції.
  • Система контролю. Патентована система контролю APC автоматично регулює потік енергії, температуру дерми та підшкірної клітковини. 
  • Мобільність. Апарат має компактні габарити і невелику вагу, що дозволяє успішно працювати спеціалісту як у косметологічному салоні, так і на викликах.

bquad FACE. Процедури омолодження – швидко та без скальпеля.

  • Зміна овалу обличчя, брилі, зморшки, пориста або груба текстура шкіри є прямими показаннями до процедур RF-ліфтингу.
  • Робоча площа біополярної маніпули становить 12.25 квадратних сантиметри, що дозволяє комфортно працювати по всіх зонах обличчя, шиї та декольте.
  • Корекція ознак старіння проводиться в кілька сеансів, при цьому результати помітні вже після першої процедури.

bquad BODY. Ефективний RF-ліполіз.

Маніпула bquad BODY призначена для проведення ремоделювання тіла, зменшення жирових відкладень у локальних зонах та усунення целюліту. Терапевтичний ефект досягається завдяки покращенню току крові та лімфи, активізації процесів ліполізу.

Форма робочої поверхні маніпули та конструкція електродів максимально адаптовані для ефективної роботи з великими майданами.

bquad Imperium – апарат RF-ліфтингу нового покоління!

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший