Stardust

Лазер Stardust – діодний настільний лазер із 3 хвилями для видалення волосся (епіляція) у всі пори року та на всіх типах шкіри.

Три хвилі в одному стеку – успішна епіляція на всі фототипи шкіри.

Епіляція на всіх фототипах шкіри стала можлива завдяки поєднанню в одному стеку ефективності неодимового лазера 1064 нм, потужності випромінювання 808 нм та продуктивності олександритового лазера (755 нм). 

Передавальна система з сапфірового скла транслює лазерний промінь без спотворень, із заданими показниками, що забезпечує точність впливу та отримання запланованого результату без небажаних ефектів.


Система охолодження Stardust – інноваційність та сучасність.

Лазер комплектується сучасною трирівневою системою охолодження. Стек діодного лазера генерує велику кількість тепла, а це вимагає досконалої системи охолодження для попередження збоїв. У діодному лазері Stardust застосовується мікроканальний модуль охолодження із мідним та золотим теплообмінниками. Додатковий охолоджувальний ефект здійснює дзеркальне покриття MPRS, що підвищує  дієвість і зберігає потужність лазерного променю.    

Цифрові технології Stardust.  

Діодний лазер працює на процесорі нової генерації, який відстежує основні показники випромінювання лазера, вносячи корекцію у показники з урахуванням заданої програми. Таке технічне рішення збільшує термін експлуатації діодного стека та точність впливу. Апарат має зручний сенсорний екран з інтуїтивно зрозумілою системою управління протоколами та параметрами, що налаштовуються. 

Діодний лазер Stardust. Особливості.

  • Лікувальна пляма площею два квадратні сантиметри
  • Дійсна система охолодження (до  -5°С на поверхні шкіри)
  • 5 різних рівнів охолодження на аплікаторі
  • Сенсорний екран керування
  • Знімний наконечник
  • Адаптація для проведення процедур на обличчі та тілі
  • Широкий вибір імпульсних режимів
  • Розроблено та вироблено в Італії

Діодний лазер Stardust – європейський стандарт видалення небажаного волосся.


Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший