Rinnova Plus Frax

  • Виробник: ITS Group (Італія)
  • Артикул: Rinnova Plus Frax
  • Наявність: В наявності

Rinnova Plus Frax – апарат RF-ліфтингу для салонів краси та клінік естетичної медицини - на основі монополярного, біполярного та фракційного радіочастотного випромінювання.

 Rinnova Plus Frax – винятковий результат та тривалий ефект мультирежимного впливу.

Конструктори ITS group (Італія) поставили перед собою амбітну мету: створити потужний та функціональний прилад, який дає стабільний та гарантований результат. І це їм вдалося!

У RINNOVA PLUS FRAX ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ТРИ РІЗНОВИДИ РАДІОЧАСТОТНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ. МОНОПОЛЯРНИЙ РЕЖИМ ВИПРОМІНЮВАННЯ З ДВОМА ЧАСТОТАМИ ВПЛИВАЄ НА ГЛИБОКІ ШАРИ ДЕРМИ, БІПОЛЯРНИЙ РЕЖИМ ВПЛИВАЄ НА ПОВЕРХНЕВІ ШАРИ, ЗАБЕЗПЕЧУЮЧИ НЕГАЙНИЙ ЛІФТИНГ.

Фракційний режим дозволяє працювати з дрібними м'язами обличчя, розгладжувати дрібні зморшки, демонструвати чудовий результат процедур безопераційного контурування обличчя.

 Як працює апарат RF-ліфтінгу Rinnova Plus Frax?

В апараті Rinnova Plus Frax від ITS Group використовується принцип ємнісної/резистивної діатермії: індукована енергія спричиняє швидке підвищення температури біологічних тканин. Глибоке та рівномірне нагрівання створює ефект ліфтингу завдяки скороченню колагенових волокон та стимуляції утворення фібробластів. 

Аплікатор ITS Group випромінює 6 мільйонів розрядів енергії за секунду, яка поділяється на фракції, проходячи через спеціальну матрицю. Температура тканини підвищується до 63°С протягом короткого проміжку часу. Такий температурний режим спричиняє повну денатурацію волокон колагену. Мікроточковий вплив призводить до поверхневої та глибокої перебудови та зміни текстури шкіри.

Інноваційні технології Rinnova Plus Frax.

Не секрет, що в більшості апаратів RF-ліфтингу економ сегменту є істотний недолік, а саме: надмірне нагрівання електродів. Це пов’язано із неправильною системою подачі енергії. Сильне нагрівання електрода призводить до зниження ефективності та комфорту, підвищення рівня побічних явищ.

АПАРАТНЕ Й ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ RINNOVA PLUS FRAX ІДЕАЛЬНО ЗБАЛАНСОВАНЕ. ВНУТРІШНІЙ ОПІР ЕЛЕКТРОДУ ПРАКТИЧНО АНАЛОГІЧНИЙ ІМПЕДАНСУ ШКІРИ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ МАКСИМАЛЬНУ ПЕРЕДАЧУ ЕНЕРГІЇ В ДІЛЯНКУ, ЩО ОБРОБЛЯЄТЬСЯ, ІЗ  МАКСИМАЛЬНОЮ ЕФЕКТИВНІСТЮ ТА БЕЗПЕКОЮ.

Тільки з апаратом Rinnova Plus Frax можна використовувати ексклюзивні схеми лікування та режими впливу, що поєднують високу продуктивність із комфортом.

Фракційна технологія Rinnova Plus Frax  - це те, що ви шукали.

Можливості та функціонал нового фракційного датчика дають привід по-новому поглянути на методику діатермії обличчя. Одночасний вплив на глибокі та поверхневі шари дерми, повна реструктуризація текстури шкіри дозволяють досягти надзвичайних результатів у процедурах фейс-ліфтингу та контурування всього за кілька сеансів.

Rinnova Plus Frax – одна технологія та безліч можливостей.

Монополярні, біполярні, фракційні аплікатори Rinnova Plus Frax мають різні розміри та можуть використовуватись для обробки тіла та обличчя. У стандартний комплект входить 6 монополярних електродів (діаметр 30, 40, 50, 60, 70 та 80 мм), 1 наконечник для обробки делікатних зон, 1 біполярний ручний аплікатор, 1 фракційний аплікатор із 3 змінними головками площею 12х 2 мм, 20х20 мм, 45х45 мм.

Чому вибирають Rinnova Plus Frax?

  • Швидкі та зручні процедури: середня тривалість 20 хвилин;
  • Миттєвий ефект ліфтингу завдяки біполярному режиму;
  • Простий та інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран із заздалегідь встановленими протоколами та можливістю створення власних;
  • Широкий набір аплікаторів для обличчя та тіла;
  • Європейська якість та протоколи впливу.


Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший