Reveal Imager

Reveal Imager – мобільна система 3D візуалізації шкіри обличчя з програмами для аналізу косметологічної проблеми, створення схеми лікування та моніторингу результатів процедури.

Система призначена для використання у косметології та естетичній медицині. Якісна та наочна візуалізація при консультації гарантує успіх у бізнесі індустрії краси, перетворюючи ймовірного клієнта у реального.

Апарат Reveal Imager має потужний функціонал інструментів для аналізу та вибору необхідних процедур, поєднуючи ефективність й ергономічність сучасних систем візуалізації, та приладів для картографування тіла.

Детальна візуалізація Reveal Imager відображає всі косметологічні недоліки – сонячні опіки, коричневі й червоні плями та інше. Контрастне якісне зображення дає можливість побачити найдрібнішу зморшку!


Reveal Imager. Бездоганність у всьому.

  • Простота. Апарат має просту систему управління, що дозволяє швидко навчитися й почати отримувати зображення професійного рівня.
  • Повторюваність та відтворюваність. Модуль для позиціонування та професійне освітлення робить дуже простим процес фотографування між точками у часі. 
  • Декілька режимів освітлення. При зйомці можна використовувати біле освітлення, спалах, а також режим кросс-поляризаційного освітлення.
  • 3D візуалізації. Програмні додатки дозволять проводити об'ємну візуалізацію та проводити вимірювання у кольоровій та чорно-білій шкалах, а також при природному кольорі шкіри. 
  • Аналіз та рекомендації. Програма відображає результат процедури з нарощування вій через числові дані та графіки.
  • Бьюті продукти. Після аналізу формується рекомендований набір продуктів бьюті-технологій з урахуванням особливостей шкіри пацієнта.
  • Весь цикл роботи із зображенням. Зображення легко додається до PowerPoint, Word або до інших програм.
  • Детальний звіт. Після дослідження клієнту надається повний детальний звіт, який включає фотографії, нотатки про лікування та рекомендації про бьюті-продукти. 
  • ViewMyConsult. Програмний додаток дозволяє постійно спілкуватися з вашим клієнтом у захищеному веб-порталі: клієнти переглядають свої фотографії та отримують рекомендації. При цьому лікар може завантажувати матеріали та проводити консультацію через систему візуалізації.

Reveal Imager – професійний підхід до естетичної медицини!Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший