Skin Master Plus

Skin Master Plus – косметологічний комбайн, що працює на основі трьох технологій: ультразвук, малопотужний терапевтичний лазер (гольчастий), мікроструми.

Функціональні характеристики приладу дозволяють проводити основні процедури з омолодження, очищення та догляду за шкірою.

Ефективний пілінг із Skin Master Plus.

Ультразвуковий аплікатор генерує потужні поперечні й поздовжні хвилі, які видаляють 50% ороговілих клітин шкіри, здійснюючи глибоке очищення шкірного покриву всього за одне відвідування косметолога. Також, при обробці шкіри виникають кавітаційні мікропухирці, які мають бактерицидний ефект, знищують всю патогенну флору.  

Пілінг ультразвуком Skin Master Plus не має жодних протипоказань, ефективний на всіх типах шкіри та у всі пори року.

Глибоке зволоження із Skin Master Plus.

В'яла та зневоднена шкіра тьмяного кольору в області обличчя та шиї – одна з перших ознак старіння. Ультразвуковий пілінг Skin Master Plus робить шкіру сяючою, завдяки глибокому зволоженню та проникненню косметологічних засобів, що омолоджують.

Омолоджуючі мікроструми Skin Master Plus.

Мікроструми Лотті (MLM) ефективні в перших ознаках старіння й в'янення шкіри. Вони виступають потужним активатором обміну речовин на поверхні шкіри та у підшкірних структурах. Активація обмінних процесів викликає ліфтинг ефект, зникнення дрібних зморшок та запобігає утворенню нових.  

У стандартний комплект входять два аплікатори: голчастої та округлої форми. Округлий аплікатор використовується для роботи в області декольте та шиї. Голчастий аплікатор - для роботи на локальних ділянках та з окремими зморшками. 

Усунення глибоких зморшок із Skin Master Plus.

Синергітична дія енергії лазера та електродів голчастої форми призводить до утворення осередків асептичного запалення, викликаючи процеси утворення нових волокон колагену. Після курсу лікування шкіра стає пружною та еластичною.

Система «мікроголка- лазер» усуває дрібні зморшки вже після першого сеансу, а глибокі зморшки – після курсу лікування. 

Skin Master Plus – найзатребуваніші косметологічні процедури в одному апараті!Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший