Imperium Med 300

Imperium Med 300 – сучасний косметологічний комбайн із трьома апаратними методиками: RF випромінювання, абразивний та квитанційний ультразвук.

Комбіноване використання цих методик дає можливість лікувати та усувати широкий спектр косметологічних недоліків, а також використовувати у реабілітаційний період після пластичних операцій.

Косметологічний комбайн Imperium Med 300. Особливості.

  • Інноваційна технологія радіочастотної діатермії. Патентована технологія RF діатермії передає точну дозу електромагнітної енергії, при цьому забезпечує рівномірне нагрівання як глибоких, так і поверхневих тканин по всій ділянці впливу.
  • Блок контролю TSL. Термічне насичення контролюється за допомогою спеціального блоку, який контролює подачу RF випромінювання, порівнюючи з вибраним режимом дії та температурою. Це гарантує точно вивірений тепловий ефект без будь-яких побічних ефектів. 
  • RF випромінювання 300 Вт. Потужність потоку енергії випромінювання дорівнює 300 Вт. Такий рівень впливу забезпечує швидкий підтягуючий ефект через активацію неоколагенезу, деструкцію жирових клітин, стимуляцію омолоджувальних та регенераційних процесів.
  • Маніпули для обличчя та тіла. У стандартний комплект косметологічного комбайна входять маніпули для роботи на тілі, обличчі, шиї та в зоні декольте. Лікар-косметолог може працювати з усіма групами м'язів та добиватися бажаного результату. 
  • Комбінація методик. Синергія ультразвукових технологій та RF випромінювання дає можливість отримувати вражаючих результатів у омолодженні, усуненні целюліту, контурування тіла та обличчя. 
  • Італійський дизайн та європейська якість. Апарат RF ліфтінг має всі сертифікати якості та безпеки, які пред'являються до обладнання для естетичної медицини та фізіотерапії в країнах ЄС. Виробник має сертифікати якості UNIENISO 134:2004 – UNIENISO 9001:2008. Назви "Diatermologie", "Imperium", "Brera" є офіційно зареєстрованими торговими марками. Косметологічний комбайн має європейські сертифікати безпеки та якості, які необхідні для приладів апаратної косметології та фізіотерапії. Компанія виробник є власником сертифікатів UNIENISO 134:2004 – UNIENISO 9001:2008. Бренди «Diatermologie», «Brera» та «Imperium»  офіційно зареєстровані та захищені патентом.
  • Комерційний успіх. Купити апарат RF ліфтингу та ультразвуку – це придбати багатофункціональний косметологічний комбайн із процедурами, які найбільш потрібні на ринку індустрії краси. Апарат ідеально впишеться в інтер'єр вашого косметологічного салону, клініки з естетичної медицини, СПА-центру.

Косметологічний комбайн ImperiumMed 300 гарантує успіх вашого косметологічного салону або клініки естетичної медицини, оскільки дозволяє проводити процедури, які завжди затребувані.

ImperiumMed 300 – успіх у бізнесі краси. Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший